09146747227
ساعات تماس : 9 صبح الی 8 عصر

پکیج دیواری بوش bosch

پکیج دیواری بوش bosch

 

مدل  ظرفیت حرارتی(kcal/hr) توان(w) عرض(cm) عمق(cm) ارتفاع(cm)
classic24 cf   ۲۰,۶۴۰ ۱۰۰ ۴۰۰ ۳۵۵ ۷۵۰
Classic24 FF   ۲۰,۶۴۰ ۱۴۰ ۴۰۰ ۳۵۵ ۷۵۰
Silver24 FF   ۲۰,۶۴۰ ۱۰۵ ۴۰۰ ۳۷۰ ۸۵۰
Comfort24 cf   ۲۰,۶۴۰ ۱۰۵ ۴۰۰ ۳۷۰ ۸۵۰
Comfort24 ff   ۲۰,۶۴۰ ۱۱۰ ۴۰۰ ۳۷۰ ۸۵۰
Comfort28 ff   ۲۴,۰۰۰ ۱۴۰ ۴۴۰ ۳۷۰ ۸۵۰
Exclusive35 ff   ۳۰,۰۰۰ ۱۵۵ ۴۸۰ ۳۷۰ ۸۵۰

توضیحات:

 1. پکیج بوش با مدل های classic به صورت تک مبدل و مدل های دیگر آن به صورت دو مبدل می باشد.
 2. نصب پکیج شوفاژ دیواری بوش به صورت رایگان بوده ولی هزینه لوازم نصب آن به عهده خریدار محترم می باشد.
 3. پکیج دیواری بوش درارای دو سال گارانتی توسط شرکت ناب تجارت می باشد.
 4. پکیج مدل نوع exclsive از محبوب ترین پکیج دیواری جهان می باشد که دارای خروجی دبی ۲۵ لیتر بر دقیقه و استفاده همزمان سه دوش آبگرم را دارا می باشد.
 5. پکیج دیواری bosch در تمامی مدل ها قابلیت اتصال به سیستم گرمایش از کف را دارا میباشند

نکات اجرای و ضوابط نصب پکیج دیواری

 1. پکیج دیواری گازی گرمایشی فن دار و اصولا وسایل گاز سوز دارای مشعل تحت فشار(فن) که در طبقات مختلف نصب می شوندباید دارای دودکش مستقل باشند(مبحث ۱۷ مقررات ملی ۱۷-۸-۳-۴)
 2. از مهمترین نکاتی که برای پکیج دیواری گازی گرمایشی و به طور کلی وسایل گازسوز باید به آن پرداخته شود تامین هوای احتراق پکیج دیواری می باشد.
 3. فضای محل نصب پکیج دیواری گازی گرمایشی  bosch وبه طور کلی انواع پکیج دیواری و سایل گازسوز طبق مبحث ۱۴ و ۱۷ مقررات ملی ساختمان باید به ازای یک مترمکعب از فضای محل نصب پکیج دیواری (اشپزخانه) ۱۷۷ کیلوکالری در ساعت باشد.درغیر اینصورت باید از دریچه تامین هوا جهت تامین هوای کافی احتراق پکیج دیواری استفاده می شود.
 4. نصاب انواع پکیج شوفاژ دیواری نباید دستگاه پکیج دیواری را در محلی غیر از جای تعیین شده در نقشه گازرسانی ساختمان که به تایید مهندس ناظر رسیده نصب نماید(مبحث ۱۷)
 5. طبق مبحث ۱۷ نصاب پکیج دیواری و سایل گازسوز باید کلیه نکات شراط محل از نظر تهویه، حداقل حجم فضای با ابعاد فضای محل نصب،قطرو ارتفاع دودکش را به خریدار مجترم توضیح دهد
 6. در صورت استفاده از پکیج زمینی گازسوز یا سوخت دیگر نمی توانید پکیج زمینی را با پکیج دیواری جایگزین کنید. جایگزین کردن پکیج دیواری با پکیج زمینی یا برعکس ممنوع نیست اکیدا ممنوع است
 7. اگر محل نصب پکیج دیواری در خار ج از فضای ساختمان ماندد تراست یا غیره تعبیه گردیده است باید از پکیج دیواری فن دار جهت جلوگیری از تجمع دود و محصولات احتراق پشت پنجره،استفاده کنید.
 8. از آن جاکه مصرف پکیج دیواری گازسوز بالاتر از ۱٫۵ مترمکعب در ساعت است، لذا در واحدهای کوچکتر از ۶۰ متر محدودیت نصب دارند مگر انکه هوای مورد نیاز پکیج دیواری آنها از طریق دریچه دایمی که مستقیما به هوای آزاد راه دارد تامین گردد.