09149738720
ساعات تماس : 9 صبح الی 8 عصر

پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس

پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس مدل NEW STAR ROMO 26FF

۱) پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس مدل NEW STAR ROMO 26 FF یک دستگاه تک مبدله ی فن دار می باشد که توانایی تامین گرمایش فضاهایی تا سقف ۱۷۰ متر مربع را داراست .این محصول مجهز به محفظه احتراق بسته بوده و در زمره پکیج های ROOM SEALED دسته بندی می گردد . تجهیز این دستگاه به فن این توانایی را به دستگاه می دهد که تخلیه محفظه احتراق از گازهای حاصل از احتراق به وسیله نیروی فن انجام پذیرد که سبب ارتقاء تکنولوژی و ایمنی دستگاه می گردد.

۲) تجهیز مدل  NEW STAR ROMO 26 FF به خروجی دود هم مرکز (Ø ۶۰/۱۰۰) و دو دریچه تامین هوای تازه در طرفین آن سبب انعطاف پذیری بسیار بالای این محصول جهت اجرای انواع تیپ های نصب گردیده است . وجود خروجی هم مرکز امکان استفاده از دودکش های دو جداره (COAXIAL PIPES Ø ۶۰/۱۰۰) را میسر خواهد ساخت همچنین استفاده از تبدیل های هرماتیک جهت خروج دود و تامین هوای تازه نیز امکان پذیر خواهد بود.

وجود دریچه تامین هوای تازه امکان استفاده از دو دودکش مجزا (TWIN PIPE SYSTEMS) یکی جهت خروج دود و دیگری جهت تامین هوای تازه را نیز میسر ساخته است.

۳) این محصول مجهز به یک صفحه نمایش دیجیتال ، جهت نمایش وضعیت کاری دستگاه می باشد . مصرف کننده با استفاده از این وسیله ارتباط بصری می تواند از وضعیت کارکرد دستگاه مطلع شود . علاوه بر آن تجهیز این مدل به سیستم عیب یاب الکترونیک سبب گردیده ، بروز هرگونه اختلال در سیستم به صورت کد خطا نمایش داده شود و نماینده خدمات پس از فروش به هنگام مراجه جهت ارائه سرویس در کمترین زمان ممکن قطعه معیوب را شناسایی و اقدام لازم را به عمل آورد .این ویژگی سبب کاهش زمان حضور سرویسکار در منزل مشتری و افزایش رضایت مصرف کننده خواهد شد.

۴) تجهیز این محصول به فانکش ضد یخ ضدگی (ANTI FREEZE FUNCTION) امکان نصب محصول در فضای باز را نیز میسر ساخته است و سیستم گرمایش مرکزی را در برابر یخ زدگی حفاظت خواهد کرد. تنها شرایط لازم برای فعال سازی این فانکشن تامین انرژی الکتریکی دستگاه ، اتصال گاز شهری آن و حداقل فشار کاری ۶/۰ بار برای مدار گرمایش می باشد.

۵) در این محصول زمان تاخیر در شروع مجدد مد گرمایش با استفاده از تغییر وضعیت یک جامپر بر روی برد الکترونیک دستگاه میسر می باشد که این قابلیت، امکان نصب این محصول با تجهیزاتی مثل فن کوئل ، هواساز و … را به مصرف کننده خواهد داد.

۶) گستره دمایی این محصول در مد گرمایش مرکزی از ۳۰ تا ۸۰ درجه سانتی گراد می باشد که مصرف کننده می تواند دمای مطلوب خود را از طریق صفحه کلید دستگاه برای سیستم معین نمایند . این گستره عملیاتی در مد آبگرم مصرفی از ۳۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد قابل تغییر خواهد بود.

۷) امکان استفاده مدل  NEW STAR ROMO 26 FF با سیستم های دما پایین (LOW TEMPERATURE SYSTEMS) مثل گرمایش از کف نیز میسر می باشد و تمهیدات لازم برای این نوع استفاده با اضافه کردن یک جامپر بر روی برد الکترونیکی دستگاه دیده شده است.

۸) این محصول مجهز به فانکشن کامفورت آبگرم مصرفی بوده و امکان فعال سازی آن از روی صفحه کلید برای مصرف کننده در نظر گرفته شده است.

۹) محصول NEW STAR ROMO 26 FF مجهز به شیر گاز SIT  مدل ۸۴۵ SIGMA  می باشد که توانایی مدولاسیون بسیار دقیق شعله را داراست و این قابلیت سبب گردیده مدیریت مصرف انرژی در این محصول به صورت ویژه ای انجام شود.

۱۰) استفاده از برند های مطرح ایتالیا (SIT , WILO , ZILMET , EBM , …) با تکنولوژی فوق حرفه ای در قطعات تشکیل دهنده این محصول سبب گردیده کیفیت این کالا زبان زد متخصصان صنعت تاسیسات کشور گردد.

 

 

 

پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس مدل سوپرلوکس SUPER LUX 26/30FF (دارای فن)

* دارای دو مبدل حرارتی

* کاهش مصرف سوخت (بیش از ۱۵% کمتر از پکیج های رایج با راندمان احتراق ۳ ستاره)

۱)     پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس مدلSUPERLUX 26/30 FF  یک دستگاه دو مبدله ی فن دار می باشد که توانایی تامین گرمایش فضاهایی تا متراژ ۱۷۰ متر مربع برای مدل ۲۶FF و متراژ ۲۷۰ متر برای مدل ۳۰FF را داراست .این محصول مجهز به محفظه احتراق بسته بوده و در زمره پکیج های ROOM SEALED دسته بندی می گردد . تجهیز این دستگاه به فن این توانایی را به دستگاه می دهد که تخلیه محفظه احتراق از گازهای حاصل از احتراق به وسیله نیروی فن انجام پذیرد که سبب ارتقاء تکنولوژی و ایمنی دستگاه می گردد.

۲) طراحی محصول و ابعاد دستگاه (۷۴۵mm*400mm*315mm) امکان اشغال حداقل فضا را به وجود آورده است . توان مصرفی الکتریکی این محصول بسیار ناچیز بوده (۸۴ وات) و دارای درجه حفاظت الکتریکی X5D می باشد که ایمنی قابل قبولی را برای مصرف کننده مهیا می سازد.

۳) تجهیز مدل  SUPERLUX 26/30 FF به خروجی دود هم مرکز (Ø ۶۰/۱۰۰) و دو دریچه تامین هوای تازه در طرفین آن سبب انعطاف پذیری بسیار بالای این محصول جهت اجرای انواع تیپ های نصب گردیده است . وجود خروجی هم مرکز امکان استفاده از دودکش های دو جداره (COAXIAL PIPES Ø ۶۰/۱۰۰) را میسر خواهد ساخت . همچنین استفاده از تبدیل های هرماتیک جهت خروج دود و تامین هوای تازه نیز امکان پذیر خواهد بود.

وجود دریچه تامین هوای تازه امکان استفاده از دو دودکش مجزا (TWIN PIPE SYSTEMS) یکی جهت خروج دود و دیگری جهت تامین هوای تازه را نیز میسر ساخته است.

۴) گستره دمایی این محصول در مد گرمایش مرکزی از ۳۵ تا ۸۵ درجه سانتی گراد می باشد که مصرف کننده می تواند دمای مطلوب خود را از طریق پانل فرمان دستگاه برای سیستم معین نمایند . درخواست گرمایش مرکزی می تواند از طریق ترموستات اتاقی ، سنسور دمای اتاقی و یا دمای تنظیم شده توسط مصرف کننده به دستگاه ارسال گردد.

۵) گستره عملیاتی دستگاه SUPERLUX 26/30 FF در مد آبگرم مصرفی از ۳۶ تا ۶۰ درجه سانتی گراد قابل تغییر خواهد بود . این محصول (SUPERLUX 26FF)  قادر به تحویل ۱۳٫۶ لیتر آبگرم مصرفی در هر دقیقه با ∆T=25 °C به مصرف کننده می باشد. حداقل دبی راه انداز آبگرم مصرفی این محصول ۱٫۷ لیتر در دقیقه تعریف گردیده که امکان نصب محصول در مناطق با فشار کم آب شهری را برای مصرف کننده میسر خواهد ساخت.

همچنین محصول (SUPERLUX 30FF) قادر به تحویل ۱۶٫۸ لیتر آبگرم مصرفی در هر دقیقه با ∆T=25 °C به مصرف کننده می باشد. حداقل دبی راه انداز آبگرم مصرفی این محصول ۱٫۶ لیتر در دقیقه تعریف گردیده که امکان نصب محصول در مناطق با فشار کم آب شهری را برای مصرف کننده میسر خواهد ساخت.

۶) این محصول مجهز به سیستم عیب یاب الکترونیک بوده که بروز هرگونه اختلال در سیستم را به صورت کد خطا نمایش می دهند و نماینده خدمات پس از فروش می تواند به هنگام مراجه جهت ارائه سرویس در کمترین زمان ممکن قطعه معیوب را شناسانی و نسبت به رفع عیب محصول اقدام نماید . این ویژگی سبب کاهش زمان حضور سرویسکار در منزل مشتری و افزایش رضایت مصرف کننده خواهد شد.

۷) تجهیز این محصول به فانکش ضد یخ ضدگی (ANTI FREEZE FUNCTION) امکان نصب محصول در فضای باز را نیز میسر ساخته است و سیستم گرمایش مرکزی را در برابر یخ زدگی حفاظت خواهد کرد . تنها شرایط لازم برای فعال سازی این فانکشن  اتصال گاز شهری ، روشن بودن دستگاه و تامین حداقل فشار کاری برای مدار گرمایش می باشد.

۸) محصول SUPERLUX 26/30 FF مجهز به شیر گاز SIT  مدل ۸۴۵ SIGMA  می باشد که توانایی مدولاسیون بسیار دقیق شعله را داراست و این قابلیت سبب گردیده مدیریت مصرف انرژی در این محصول به صورت ویژه ای انجام شود.

۹) تولید محصولات ایساتیس تحت لیسانس کمپانی SIMAT ایتالیا و انتقال ۸۶ سال تجربه و تکنولوژی این مجموعه به گروه صنعتی ایساتیس سبب گردیده کیفیت این کالا زبان زد متخصصان صنعت تاسیسات کشور گردد.

۱۰) این محصول به مدت ۳۶ ماه تحت پوشش گارانتی طلائی گروه صنعتی ایساتیس بوده که این خود مهر تائیدی بر کیفیت بسیار بالای این محصول می باشد .

 

ویژگیهای برتر پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس

 – شاخص ترین عواملی که کارایی دستگاه ما را از سایر پکیج های با مبدل گرمایشی و فن دار متمایز می کند عبارتند از:

• سیستم دیجیتال و برد الکتریکی ،با قابلیت عیب یابی تمام اشکالات سیستم به صورت کاملاً هوشمند همراه با کد عیب و درنتیجه کمک به خدمات رسانی بهتر نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت در سراسر ایران

• فن کم صدا با دسیبل صوتی پایین

• تکنولوژی کنترل دمای آب گرم بهداشتی در دمای ثابت و هواگیر خودکار مسیر شوفاژ .

• دارای پانل فرمان چند منظوره و سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی

• امکان استفاده از دودکش دوجداره برای استفاده از هوای آزاد بیرون

• صرفه جویی در مصرف انرژی از طریق جلوگیری از اتلاف گرما از بدنه دستگاه

• کارایی بالا و مصرف بهینه سوخت گاز از طریق استفاده از شیر گاز مدولار

• حداقل مصرف برق

• کنترل دمای اتاق و جلوگیری از گرم و سرد شدن بیش از اندازه و در نتیجه کاهش مصرف انرژی

• به حداقل رساندن هزینه تعمیرات و نگهداری بدلیل حذف موتورخانه مرکزی .