09146747227
ساعات تماس : 9 صبح الی 8 عصر

رادیاتور پنلی بوتان

رادیاتور پنلی بوتان

رادیاتور پنلی بوتان

رادیاتور پنلی بوتان از آخرین محصولات شرکت تولیدی گروه صنعتی بوتان می باشد که در اوایل تابستان ۱۳۹۸ شمسی با خرید کارخانه رادیاتور پنلی آذر گرمای سهند تبریز که با برند های ایرتورپن ، گلدپن ، آریل استار ، سیلور و هلال پن در ایران از برند های شناخته شده در ایران بود . این کارخانه جزو اولین تولید کنندگان رادیاتور پنلی در ایران بود که با شرکای ترک آقای الهان و آقای سرکان از ترکیه و شرکای ایرانی برادران جلالی حدود سال ۱۳۸۸ شمسی یعن حدود ده سال قبل شروع به فعالیت کرده بود.

با نهایی شدن فروش کارخانه رادیاتور پنلی ایرتورپن به گروه صنعتی بوتان سهامی عام این شرکت به مانند رقیب دیرینه خود شرکت ایران رادیاتور به جرگه تولید کنندگان رادیاتور پنلی پیوست و انتظار می رود از ماه دوم تابستان یعنی مرداد ۹۸ شروع به تولید رادیاتور پنلی با برند بوتان نماید .

نمایندگان رادیاتور پنلی بوتان :

نمایندگان رادیاتور پنلی بوتان بطبع همان نمایندگی ها و عاملین فروش بوتان در شهرستان های مختلف ایران خواهند بود بعلاوه سایر نمایندگان شرکت آذرگرمای سهند تبریز که به تازگی به مجموعه بوتان اضافه شده اند . بنابراین گستره ارائه دهنده خدمات و فروش این محصول در کل کشور بطور گسترده خواهد بود .

 

بازده رادیاتور پنلی بوتان

بازده رادیاتور پنلی بوتان مشخصا از خصوصیات رادیاتور پنلی ایرتورپن شرکت آذر گرمای سهند تبعیت خواهد کرد بنابرین پیش بینی می شود بازده انرژی گرمایی این رادیاتور بین ۱۸۵۰ الی ۱۸۹۰ کیلوکاری باشد .

 

رده انرژی رادیاتور پنلی بوتان

رده انرژی رادیاتور پنلی بوتان با توجه به بازده گرمایی آن و استاندارد هایی که قبلا در شرکت آذرگرمای سهند به ثبت رسیده بود بطور حتم رده انرژی B خواهد بود

 

قیمت رادیاتور پنلی بوتان

هنوز در رابطه با لیست قیمت رادیاتور پنلی بوتان اطلاعاتی در دسترس نیست و پیش بینی می شود طبق روال قوانین شرکت همه تعرفه های مالیاتی و  سایر هزینه ها در قیمت تمام شده و مصرف کننده این محصول لحاظ گردد. و قیمت روز رادیاتور پنلی بوتان مشخص خواهد بود .

بنابراین در رابطه با قیمت رادیاتور پنلی بوتان بهتر است تا زمان عرضه نهایی این محصول صبر کنیم .

اما عواملی که در قیمت این محصول می توانند تاثیر گذار باشند . شامل : سیاست گذاری شرکت ، قیمت مواد اولیه ، هزینه نگهداری و انبار ، هزینه حمل و نقل ، هزینه تولید ، مالیات و ارزش افزوده را شامل خواهد شد.

 

طول و ارتفاع رادیاتور پنلی بوتان :

این رادیاتور با ارتفاع ۵۵۰ میلی متر ( ۵۵ سانتی متر ) بر اساس استاندارد ایران با آکس ۵۰ سانتی متر تولید و عرضه می گردد

همچنین در رابطه با طول رادیاتور بوتان از ۶۰ سانتی متر شروع شده و ۲۰ سانت ،۲۰سانت اضافه می شود و تا طول ۱۸۰ سانتی متر عرضه می گردد.