09146747227
ساعات تماس : 9 صبح الی 8 عصر

رادیاتور پنلی استرلینگ sterling

رادیاتور پنلی استرلینگ sterling

رادیاتور پانلی sterling

در مقایسه نسل اول با نسل دوم رادیاتور به این نتیجه میرسیم که تلاش های متخصیصین برای دستیابی به مزایای بیشتر و معایب کمتر بی نتیجه نبوده ولی با توجه به حس کمال طلبی انسان و رسیدن به استانداردهای بیشتر جهت دستیابی به آرامش ،آنگونه که باید جوابگوی این نیاز نمیباشد. در نتیجه هدف از قدم نهادن در عرصه ی تولید نسل سوم رادیاتور ، پاسخگویی به این نیاز و ارتقاء کیفیت بوده است.

نسل سوم رادیاتور که با نام رادیاتور پانلی شناخته شده است نوع توسعه یافته و پیشرفته نسل اول رادیاتورهای فولادی می باشند با این تفاوت که معایب نسل اول را ندارند.

از مزایای این نسل از رادیاتورها می توان به آسانی نظافت و تمیز کردن آنها ، زیبایی و شکیل بودن ، وزن کم و بازده گرمایشی بیشترشان نسبت به رادیاتورهای قدیمی اشاره کرد.

علت بازده گرمایی بیشتر این رادیاتور استفاده از کنوکتور میباشد که بازده حرارتی آن را به حدود ۲۱۰۰-۲۲۰۰ کالری با حجم آبگیری حدود ۵ لیتر آب ، میرساند . سازگاری کامل با پکیج به خاطر جنس فولادی آن و کمترین میزان آب در گردش سیستم پکیج دیواری از دیگر مزایای این رادیاتور پانلی می باشد.همچنین قیمت مناسب این محصول در مقایسه با رادیاتورهای آلومینیومی نیز یکی دیگر از فاکتورهای انتخاب مشتریان می باشد.