09146747227
ساعات تماس : 9 صبح الی 8 عصر

ابگرمکن خورشیدی اوزکان ترکیه

ابگرمکن خورشیدی اوزکان ترکیه

مدل ناتورا

30.1

این مدل آبگرمکن از نوع کلکتور صفحه تخت میباشد. در این مدل دو مخزن آب سرد و گرمـ همـ جمـ میباشد همانند مدل‌هـای ترموس زوج در سیستمـ‌هـای فلزی.

جداره مخازن از استیل بوده و شما با استفاده از این سیستمـ چون مخزن آب گرمـ همانند آب سرد بزرگ میباشد میتوان مصرف شما بالـا بودهه و تعداد نفرات بیشتری پوشش مییابند.

 

 

اولیمپوس

29.1

سیستمـ آبگرمکن اولیمپوس از نوع کلکتور صفحه تخت میباشد. در این مدل آبگرمکن مخزن آب سرد و گرمـ بصورت ایستاده و در بالـای یکدیگر قرار دارد.

مخزن آب سرد کوچکتر بوده پس بیشتر در مناطقی که مشکل قطع آب وجود ندارد استفاده میشود.

این مدل بهترین گزینه مدل صفحه تخت برای شرایط آب و هوایی سرد میباشد. جداره بیرونی مخزن استیل میباشد.

 

 

ترموس ایکس ال کا XLK

28.1

این سیستمـ آبگرمکن میتواند دارای تک مخزن و دو مخزن باشد و از لحاظ شکل و ظاهر همانند مدل‌هـای دیگر ترموس میباشد.

تفاوت عمده این محصول سیستمـ کلکتور با شیشه خلـأ با قطر بزرگتر است. این عمل باعث میشود سطح بیشتر آب در معرض نور قرار گرفته و به تناسب میزان بیشتری آب در شبانه روز گرمـ کرده و تعداد نفرات بیشتری را پوشش میدهد.

در سه اندازه موجود است. جداره بیرونی محصول استیل میباشد.

 

 

ترموس جی

27.1

آبگرمکن ترموس جی همان مدل ترموس K بوده و شکل و ظاهری مشابه و کارایی مشابه دارند. فقط در جداره بیرونی از ورق گالوانیزه با عایق رنگ استفاده شده و در مناطق با رطوبت کمتر میتوان از آن استفاده کرد.

 

 

ترموس K

26.1

در این سیستمـ آبگرمکن شامل دو مخزن میباشد که مخزن بالـایی کوچکتر از مخزن پایینی میباشد. جداره داخلی مخزن استیل ۳۰۴ همراه با عایق پلی یورتان و جداره بیرونی استیل میباشد. با توجه به کوچک بودن مخزن آب سرد از این مدل در مکان‌هـایی که مشکل قطع آب ندارند میتوان استفاده کرد.

 

 

ترموس زوج Thermos Twin

25.1

در این سیستمـ دو مخزن همـ اندازه به روی یکدیگر قرار دارد که مخزن بالـایی برای آب سرد و مخزن پایینی برای آب گرمـ میباشد. از این سیستمـ برای مکان‌هـایی که احتمال قطع شدن و کمـ بودن آب هست پیشنهاد میگردد. کلکتور این سیستمـ به صورت لوله خلـأ میباشد. سیستمـ دو جداره بوده و مخزن داخل از استیل ۳۰۴ همرا با عایق پلی یورتان میباشد. جداره بیرونی ورق گالدانیزه با رنگ عایق میباشد.

 

 

لئون

18.1

سیستمـ آبگرمکن لئون یکى از یکى از ممتازترین مدل‌ها با قابلیت کار در فشارهاى بالـاست و در این مدل به دلیل آنکه از مدل ترموسینون استفاده نمیشود و به صورت پرفشار به آب مصرفى متصل میشود میتوان حتى آن را در سطوحى همچون حیاط نیز نصب کرد.

در این مدل از کلکتور صفحه تخت استفاده شده که داراى دو مسیر ورودى و خروجى مجزا میباشد و باعث کارکرد بهینه در سیستمـ میشود.

 

 

اورست(ویکتوریا)

17.1

این مدل آبگرمکن همانند مدل ناتورا بوده و داراى دو مخزن بر روى یکدیگر میباشد. با این تفاوت که در این مدل مخزن آب سرد بزرگتر بوده و میتواند در شرایطى نامناسب که تهیه آب مشکل میباشد با ذخیره به عنوان منبع از آن استفاده کرد. این مدل در شرایطى که آب لوله کشى وجود ندارد و براى تهیه از آب مصرفى چاه استفاده میشود بهترین گزینه بوده و میتواند نیاز آب گرمـ روزانه شما را مرتفع کند.