09149738720
ساعات تماس : 9 صبح الی 8 عصر

کولر گازی اجنرال Ogeneral

کولر گازی اجنرال Ogeneral

کولر اجنرال Ogeneral

کولر اجنرال ogeneral از معروف ترین برند های موجود در بازار ایران می باشد.با گارانتی نیا و فاقد لوله رایگان می باشند . اما در صورت نصب توسط نماینده مجاز این شرکت از مزایای گارانتی ۵ ساله و نصب رایگان بهره مند خواهید شد.

ظرفیت کولر اجنرال

ظرفیت کولر در مدل های موجود در ایران به ترتیب  ۱۲۰۰۰ و ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ می باشند.

 

کولر گازی اینورتر دار اجنرال اصلی با گارانتی شرکت نیا:

مدل اینورتر دار اجنرال اصلی در ظرفیت های ۱۲۰۰۰ و ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ موجود می باشند. که در کد های ASGS12LECA ASGS18LFCA ASGS24LFCA ASGS30LFCA دارای برچسب انرژی A بوده و برای شرایط آب و هوایی معتدل مناسب می باشند.

همگی کولر ها در این مدل از نوع سرد و گرم می باشند. تنها مدل اینورتر دار فقط سرد اجنرال ASGG12JLCA می باشد که بر چسب انرژی B دارد. این مدل ها تنها گزینه های اصلی می باشند که مورد تایید شرکت تهویه نیا هستند. و از گارانتی این شرکت بهره مند می شوند.

کولر گازی دور ثابت تروپیکال اجنرال اصلی با گارانتی شرکت نیا:

کولر گازی دور ثابت تروپیکال اجنرال با گارانتی شرکت نیا در ظرفیت های ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ با گاز R410A می باشد. مدل دور ثابت مختص شرایط حاره فقط سرمایشی می باشند.

کولر گازی دور ثابت اجنرال تروپیکال با کد های ASGA18FUTB ASGA24FUTB ASGA30FUTA ASGA36FETA دارای برچسب انرژی B می باشند. این مدل از سری تروپیکال تنها دستگاه های اصلی می باشند که مورد تایید شرکت تهویه نیا هستند. و از گارانتی این شرکت بهره مند می شوند.

کولر گازی دور ثابت اجنرال اصلی با گارانتی شرکت نیا برای مناطق معتدل:

کولر دور ثابت اجنرال با گارانتی شرکت نیا در ظرفیت های ۱۲۰۰۰ و ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ با گاز R410A می باشد. این مدل مختص شرایط معتدل سرد و گرم می باشند. این مدل با کد های ASGA12UNWA ASGA18UNWA ASGA24UNWA دارای برچسب انرژی A می باشند. این مدل از سری معمولی و غیر تروپیکال تنها دستگاه های اصلی می باشند که مورد تایید شرکت تهویه نیا هستند. و از گارانتی این شرکت بهره مند می شوند.

 

قیمت کولر اجنرال اصل

به علت نوسانات زیاد نرخ ارز هم اینک جهت اطلاع از قیمت و خرید محصول می توانید با شماره معرفی شده در وبسایت ما تماس بگیرید .