09149738720
ساعات تماس : 9 صبح الی 8 عصر

دیگ آب گرم و بخار اب بند

دیگ آب گرم و بخار اب بند

دیگ آبگرم و آب داغ

*کلیه دیگ های آب گرم ساخت شرکت آب بند بر اساس استانداردهای بین اللمللی BS855 تحت نظارت شرکت مهندسی و بازرسی فنی ناظرکاران به نمایندگی از طرف اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تحت سه مرحله بازبینی، آزمایش و کنترل کیفیت، طراحی، محاسبه و ساخته می شوند و با پلاک و نشان استاندارد ارائه می دهند.
*ظرفیت واقعی دیگ های تولیدی از ۸۲۰۰۰Kcal/hr تا ۵۰۰۰۰۰۰kcal/hr  به صورت دو پاس یا سه پاس با فشار کار ۲bar ، ۶bar ، ۱۰bar ، و یا ۱۲bar می باشد.
*حداکثر درجه حرارت مجاز آب دیگ آبگرمc 90 و دیگ آب داغ c 130 می باشد.
* محفظه احتراق دیگ مطابق استاندارد BS1501-151 از ورق های آتشخوار (DIN17155) 17mn4 و لوله های عبوری دود مطابق استاندارد BS3059   از نوع آتشخوار بدون درز(DIN17175) ST35.8 می باشند.
*جوشکاری با الکترودهای ۶۰۱۰ ، ۷۰۱۸ بصورت پیش گرم۳۰۰c توسط جوشکاران دارای گواهینامنه WPS ، PQR انجام می گیرد.
* تمام دیگ ها به میزان ۱٫۵ برابر فشار طراحی مورد تست هیدروستاتیک قرار می گیرند.
*به لحاظ سهولت در بازدید و انجام بازرسی های ادواری جهت رسوب زدایی دو دریچه HAND HOLE  در دیگ تعبیه شده است.
*درب  های بازشو ابتدایی با بتن نسووز تا دمای C1450 و بدنه دیگ ها با پشم سنگ با دانستیته ۱۲۸ کیلوگرم بر مترمکعب و قطر ۱۰cm کاملا علیق کاری شده و روپوش دیگ ها از ورق استیل با ضخامت مناسب کاور بندی می شود.
*خروجی اگزوز دارای ترمومتر جهت نشان دادن دما خروجی و ترموستات دود جهت تنظیم دما در حرارت مشخص به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی و اطمینان از کارکرد مناسب دیگ و مشعل می باشد.
*بدنه دیگ بر روی یک شاسی مقاوم مونتاژ گردیده که  براحتی ضربه های ناشی از جابجایی و وزن دیگ را تحمل نموده و نیاز به فنداسیون بتنی ندارد.
* کلیه دیگ های تولیدی این شرکت در صورت نصب، راه اندازی و نگهداری صحیح به مدت سه سال گارانتی می گردند. شرکت  آب بند مجهز به کادر فنی خدمات پس از فروش بوده و آماده خدمات در تمام نقاط کشور می باشد.

107

 

دیگ آبگرم و آب داغ
۱-دست رو
۲-محل قرار گیری مشعل
۳-روزنه دید
۴-خروجی آب
۵-قلاب حمل
۶-سوپاپ اطمینان
۷-برگشت آب
۸-دودکش
۹-عرق چین
۱۰-تخلیه
۱۱-آگوستات
۱۲-ترموستات
۱۳-منبع انبساط

122

 

 

 

 

دیگ بخار افقی

*کلیه دیگ های بخار ساخت شرکت آب بند بر اساس استانداردهای بین المللی  BS2790  و استاندارد ملی ۴۲۳۱ تولید می گردد. که تحت نظارت شرکت مهندسی و بازرسی فنی ناظرکاران به نمایندگی از طرف اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تحت سه مرحله بازبینی، آزمایش و کنترل کیفیت، طراحی محاسبه و ساخته می شود و با پلاک کنترل کیفی و نشان استاندارد ارائه می شود.*ظرفیت واقعی دیگ های بخار از ۳۰۰کیلوگرم بر ساعت تا ۲۰۰۰۰کیلوگرم بر ساعت و دمای طراحی ۲۵۰ درجه سانتیگراد می باشد.*دیگ های بخار این شرکت با استفاده از ورقه های آتشخوار(DIN17155) 17mn4  آتشخوار بدون درز(DIN17175) ST35.8 همراه با گواهینامه فنی و آلیاژی کمپانی سازنده می باشد که این گواهینامه نیز به مشتریان ارائه می شود و در زمان تولید نیز کارشناس اداره استاندارد بازرسی های لازم را بر روی پلیت ها و تیوب ها انجام می دهد.

*کلیه جوشکاران دارای گواهینامه  WPS  و PQR هستند که جوشکاران از الکترودهای ۶۰۱۰ و ۷۰۱۸ به صورت پیشگرم تحت دمای ۳۰۰درجه سانتیگراد استفاده می نمایند.
*کلیه مراحل برشکاری فولاد توسط ماشین تمام اتوماتیک انجام می گردد که هنگام برش هیچگونه تنشی به ورق ایجاد نمی نماید.
* کلیه نورد کاری ها توسط ماشین نورد سه غلطکه به صورت تمام اتوماتیک انجام می گردد.
* اتصال تیوب ها به تیوب شیتها کلا به وسیله والس انجام می گیرد و لوله های مقاوم و میله های مهار که نگه دارنده شبکه می باشد از طریق جوش انجام می گیرد/
* محل جوشکاری ها از طریق کارشناس و بازرس اداره استاندارد رادیوگرافی، تست التراسونیک، تست هیدروستاتیک و  … که طبق استاندارد BS2790  انجام می گردد.
*ایزولاسیون بدنه دیگ دو لایه با پشم سنگ دانسیته ۱۲۸ و قطر ۱۰cm پوشش می شود و درب های با بتن نسوز وسیمان نسوز ۱۴۵۰ درجه سانتیگراد عایق کاری می شود.
*نوع روکش مصرفی و کاور بندی نهایی دیگ از نوع ورق استیل کره ای استفاده میشود.
*بدنه دیگ روی یک شاسی مقاوم مونتاژ گردیده که ضربه ناشی از جابجایی و وزن دیگ را تحمل نمومده و نیاز به فونداسیون بتنی ندارد.
*کلیه تجهیزات کنترلی دیگ مجهز به تابلو فرمان تمام اتوماتیک از قطعات مرغوب و استانداردهای اروپایی می باشد، تابلو فرمان نیز با کنتاکتورهای هیدوندای(HYUNDAI)  کره با کنترل فاز و فیوزهای مینیاتوری، چراغ های فرمان و اخطار دهنده، آژیر خبر، دارای کلید ایمنی و تایمر زمان کارکرد مشعل می باشد.

 

103

 

 

دیگ بخار افقی
۱-تابلو برق
۲-محل قرار گیری مشعل
۳-دربهای لولایی جلو
۴ –کنترل کننده فشار
۵-فشار سنج
۶-سوپاپ اطمینان
۷-خروجی اصلی بخار
۸-نردبان
۹-قلاب
۱۰-آدم رو
۱۱-دودکش
۱۲-کنترل کننده سطح آب
۱۳-آب نما
۱۴-شیر نمونه کارگیری
۱۵-پمپ آب تغذیه
۱۶-شیر تخلیه
۱۷-شیر آب تغذیه