09149738720
ساعات تماس : 9 صبح الی 8 عصر

ترموستات اتاقی

ترموستات اتاقی

سری TCR 300

tcr300

ترموستات اتاقی با سنسور دیسکی گازی این ترموستات برای کنترل دما در فن کویل و سیستمهای تهویه مرکزی استفاده میشود. سنسور ترموستات از دو صفحه فلزی گرد و انعطاف پذیر تشکیل شده که در قسمت لبه بهم جوش خورده اند. این محصول به علت کیفیت عملکرد بالای آن قابل اعتماد می باشد. سنسور این ترموستات ترکیبی از گاز و مایع  را در خود دارد که فشار این ترکیب در واکنش به تغییرات دما تغییر می کند قشای دو لایه منقبض و یا منبسط شده باعث فعال شدن کلید می شود و جریان گرما  یا سرما را کنترل می کند.

 

 

سری TCR 400

tcr400

ترموستات  اتاقی با سنسور دیسکی گازی این ترموستات نیز برای کنترل دما در فن کویل و سیستمهای تهویه مرکزی استفاده میشود. عملکرد آن همانند ترموستات TCR300 است.

 

 

 

سری TCR 600

tcr600

 

ترموستات اتاقی الکترونیک و بایمتالیک : این ترموستات نیز به منظور کنترل دما در فن کویل و سیستمهای تهویه مرکزی استفاده میشود. محل نصب این ترموستات باید به گونه ای باشد که گردش هوا در آن مناسب بوده تا بتواند دمای متوسط را احساس کند.(بهتر است ۵/۱ متربالای کف زمین باشد).

 

 

سری TCR 500

tcr500

ترموستات اتاقی با سنسور دیسکی گازی این ترموستات برای کنترل دما در فن کویل و سیستمهای تهویه مرکزی استفاده میشود. عملکرد آن همانند ترموستات TCR300 وTCR400  است.

 

 

سری ۲۰۰ TCR

tcr200

ترموستات اتاقی بایمتالیک : ترموستات بایمتالیک با تشدید مقاومت که بصورت سری به ترمیستور متصل شده است‌‍، کارکرد تشدید مقاومت و ترمیستور تنظیم دقیق تری را بوجود می آورد تا راحتی بیشتری در محیط اتاق ایجاد شود .